Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст в парафії св. Антонія Падуанського в смт Коцюбинське
09:43 Четвер 0 735
15-06-2017, 09:43

Відпуст в парафії св. Антонія Падуанського в смт Коцюбинське

13 червня - особливий день для всіх мешканців та прихожан парафії св. Антонія Падуанського в смт. Коцюбинське, котре розташоване в передмісті столиці м. Києва. Парафія св. Антонія в смт. Коцюбинське утворена 6 вересня 1995 року єпископом Яном Пурвінським, але на сьогоднішній день немає ні храму, ні каплиці, але парафіяни не падають духом, моляться за посередництвом св. Антонія, щоб повстав храм та збираються на Святу Месу кожну неділю в будинку культури, де орендуємо кімнату.
Парафія св. Антонія є молодою, на Святу Месу кожної неділі збирається близько 50 осіб, серед яких є дуже багато дітей та молоді, також перед Святою Месою с. Зофія Паюк проводить катехези для дітей.На святкування відпусту в парафії св. Антонія приїхало багато гостей з сусідніх парафій м. Києва. Святу Месу очолив настоятель конкафедрального храму св. Олександра о. Віталій Безшкурий, співслужили отці кармеліти: о. Віталій Козак та о.Марек Громотка, та настоятель о. Роман Безшкурий.На святкування був запрошений гурт Gloria, котрий своїм співом прикрасив Святу Месу та на закінчення зробив концерт прослави Господа Бога. Парафіяни з великою радістю запросили всіх до святкового столу та всі разом святкували відпуст парафії Святого Антонія Падуанського.
о. Роман Безшкурий

По темі:
Олесько – урочистість святого Антонія Падуанського
У Києві відбудеться показ фільму про роль папи Йоана Павла ІІ у поваленні комунізму

                                                                    

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:02 Середа 0 180 Духовні вправи для священиків Львівської архідієцезії 18 лютого в каплиці Реколекційного будинку в Брюховичах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу священиків Львівської архідієцезії, котрі зібралися там на трьохденні духовні науки.