Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » Благодійний Ярмарок парафії Святого Антонія
16:19 Четвер 0 145
30-11-2017, 16:19

Благодійний Ярмарок парафії Святого Антонія

10 грудня ще один благодійний Ярмарок організовує парафія Святого Антонія (вул. Личаківська, 49а). Тут збиратимуть кошти для лікування молодої жінки, яка має важку форму онкологічної хвороби.
«Люди перед святами мають велике бажання чинити добрі справи, особливо знаючи, що серед нас, в тому числі на парафії, є потребуючі, які мають дуже обмежені можливості. Ініціатором цього ярмарку стала Францисканська молодь, і ми подумали, щоби спрямувати його на конкретну добру справу.


Знаючи, що одна з наших парафіянок, яка є дуже скромною особою і сама ніколи нічого не попросить, але має важку ситуацію, було прийняте рішення присвятити цей збір коштів для її лікування», - розповідає настоятель парафії Святого Антонія отець Павло і закликає всіх небайдужих парафіян та друзів святого Антонія приєднатися до цієї ініціативи, про що детальніше можна дізнатися на сайті Санктуарію Святого Антонія або сторінці у соцмережах.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 16:45 Вівторок 0 408 Сестри гоноратки запрошують дівчат на адвентові реколекції з Марією
8-10 грудня, у Бердичеві, по вул.. Євпропейській 25 А,  відбудуться адвентові реколекції для дівчат з 16 років. Про більш детальну інформацію сестри гоноратки запрошують дізнатися за телефоном +38 067 70 43 378.