Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Призначено нового секретаря Конгрегації віровчення
14:50 Середа 0 35
19-07-2017, 14:50

Призначено нового секретаря Конгрегації віровчення

18 липня Папа Франциск призначив секретарем Конгрегації віровчення монс. Джакомо Моранді, який обіймав раніше посаду заступника секретаря того ж ватиканського департаменту. Святіший Отець звів прелата в гідність титулярного архієпископа Черветері. До цього моменту пост секретаря займав монс. Луїс Франсіско Ладарія Феррер, призначений на початку липня префектом Конгрегації віровчення.
Монс. Моранді народився в Модені 24 серпня 1965 і був висвячений у сан священика в 1990 році. У 1992 році він захистив кандидатську дисертацію з біблеїстики в Папському Біблійному інституті в Римі, а в 2008 році - докторську дисертацію з богослов'я євангелізації (місіології) в Папському Григоріанському університеті.
Після різних пастирських служінь в дієцезії монс. Моранді був призначений єпископським вікарієм по катехизації, євангелізації та культурі, а потім архіпресвітером Капітули кафедрального собору та генеральним вікарієм архідієцезії Модени і Нонантола. Викладав Святе Письмо в Вищому інституті релігієзнавства Модени і екзегетику в науково-дослідному Центрі імені Еціо Алетті в Римі, пов'язаному з Папським Східним інститутом. У 2015 році монс. Джакомо Моранді був призначений заступником секретаря ватиканської Конгрегації віровчення.
Джерело: Радіо Ватикану (рос)
По темі:
Архієпископ Ладарія Феррер SJ – новий Префект Конгрегації Віровчення

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:12 Неділя 0 71 Папа: Жодна фізична чи психічна вада не є перешкодою для зустрічі з Христом
 «Мені дуже приємно зустрітись із вами, зокрема тому, що цими днями ви роздумували над дуже важливою темою для життя Церкви у її ділі євангелізації та християнського виховання: «Катехизація та особи з обмеженими можливостями», – розпочав свою промову Папа Франциск, приймаючи у суботу, 21 жовтня 2017 р., на приватній аудієнції в апостольському палаці у Ватикані учасників симпозіуму, організованого Папською Радою сприяння новій євангелізації.