Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа – підліткам: Забуті та позбавлені уваги є образом відкинутого Дитяти Ісуса
12:32 Неділя 0 112
17-12-2017, 12:32

Папа – підліткам: Забуті та позбавлені уваги є образом відкинутого Дитяти Ісуса

Є багато забутих людей, яких ніхто не хоче помічати, але вони є образом відкинутого Дитяти Ісуса, Якому забракло гостинності у Віфлеємі. Про це Папа Франциск нагадав дітям та підліткам із дитячої Католицької Акції Італії.
У суботу, 16 грудня 2017 р., діти завітали до нього, щоб виголосити різдвяні побажання від імені дитячого та дорослого відділів цієї світської організації. Така передріздвяна зустріч існує віддавна й уже стала традиційною. Її започаткував ще блаженний Павло VI. Щороку перед Різдвом юних представників Католицької Акції з усієї Італії приймали також святий Йоан Павло ІІ та Бенедикт XVI.

Від імені гостей, а це були делегації з 12 італійських дієцезій, Святого Отця привітали чотирнадцятирічна Дезіре та десятирічний Лоренцо. Вони, насамперед, подякували йому за спільне відзначення 150-річчя Католицької Акції, яке відбулося наприкінці квітня на площі святого Петра, і за відповідні послання й привітання.

Вітаючи підлітків і дорослих, які їх супроводжували, Святий Отець зауважив, що їхні привітання для нього особливо цінні, оскільки це «плоди ініціатив солідарності». Він також похвалив зустрічі взаємного пізнання та близькості із старшим поколінням, «бо це прекрасна та важлива річ, бо похилі віком це історична пам'ять кожної спільноти, скарби мудрості й віри, який треба слухати, оберігати й цінувати».

Далі Папа звернув увагу на формаційну програму «Ладні фотографувати!», у рамках якої, послуговуючись метафорою фотографування, діти й підлітки «намагаються зосередити свою увагу на вирішальних моментах у житті Ісуса, аби старатися ще більше уподібнитися до Нього», свого «найбільшого та найвірнішого приятеля».

«Дивлячись на життя та місію Ісуса, ми розуміємо, що Бог – це Любов. Отож, будьте добрими "фотографами" – як того, що зробив Ісус, так і навколишньої дійсності. Спостерігайте пильним оком. Дуже часто там можна побачити забутих людей: ніхто на них не дивиться, ніхто не хоче їх бачити. Вони – найбідніші, найслабші, викинуті за борт суспільства, їх вважають проблемою. Натомість вони є образом відкинутого Дитяти Ісуса, Який не знайшов гостинності в місті Віфлеємі, вони є живим тілом стражденного та розіп'ятого Христа», – сказав Святий Отець.

«Дорогі підлітки, будьте друзями й свідками Ісуса, Який до Віфлеєму прийшов, щоби бути між нас. Під час цих уже не далеких різдвяних свят ви покликані допомагати дедалі більше Його пізнавати серед друзів, у містах, парафіях та в родинах».

Детальніше про це можна прочитати на сайті Радіо Ватикану.

За темою:
Папа: Мистецтво допомагає відчинити двері розуму й серця для справжнього значення Різдва
Твіт Папи Франциска від 15 грудня 2017 року
Твіт Папи Франциска від 16 грудня 2017

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:11 Понеділок 0 54 Папа Франциск вилетів до Латинської Америки