Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Урочистий ювілей відновлення парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах
10:45 Понеділок 0 141
18-12-2017, 10:45

Урочистий ювілей відновлення парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах

17 грудня, у третю неділю Адвенту, звану Gaudete – неділею радості, парафіяльна спільнота Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах теж мала велику радість: урочисте завершення 25-літнього ювілею відновлення парафії на Збоїщах.
Про це повідомляє сайт Львівської архідієцезії.

Ювілей, розпочатий 5 березня цього року ще попереднім довголітнім настоятелем о. Анджеєм Яґєлкою CR, завершився саме сьогодні. Це важливий період між двома датами: 8 березня 1992 року відбулася перша Меса перед зачиненим дерев'яним храмом парафії на Збоїщах, а і 19 грудня 1992 – нова консекрація архієпископом Мар'яном Яворським і єпископом Владиславом Керницьким храму,  збезчещеного радянською владою.

Саме в цей період парафіяльна спільнота особливо дякувала Богові за дар збереження віри в часи комунізму й відновлення храму в часи релігійної свободи.

Архієпископа Мечислава Мокшицького перед храмом привітав настоятель парафії о. Микола Ліпітак CR, далі було представлено історію відновлення парафії.

Святу Месу в намірах парафіян та добродіїв, а також як подяку за всі Божі діла очолив архієпископ Мечислав, якому співслужив провінціал Ордену Воскресінців, генеральний вікарій Львівської архідієцезії, настоятель о. Микола та священики зі Львова та деканату.

На завершення літургії о. Микола Ліпітак CR прочитав вітального листа від о. Анджея, який довгі роки був тутешнім настоятелем, я тепер служить у Відні. Також о. Анджей передав у дар для парафії образ Пресвятого Серця Господа Ісуса Христа.

Літургію своїм співом прикрасив хор «Еchо» під керівницвтом маестро Едварда Куца. Богу подяка за все.

За темою:
Єпископ Пйотр Тужиньскі: «Вівці, яких маєте в парафії, не ваші, а Христові»
Ми повинні неустанно розпалювати нашу душу молитвою: єпископ Пйотр Тужиньскі до священиків на початок реколекцій у ВДС Львівської Архідієцезії
Розпочалася реставрація оборонного храму Святої Трійці в с. Соколівка

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий