Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершився проект «Разом до мрії» релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії
11:07 Вівторок 0 303
19-12-2017, 11:07

Завершився проект «Разом до мрії» релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії

Проект, який тривав протягом 2016–2017 років, полягав в організації спільного дозвілля для дітей із дитячого містечка «Країна дитячих мрій» і з державних інтернатів Львова та Львівської області. Діти відвідували різноманітні вистави у Львівському державному цирку, веселилися в аквапарку та дитячих розважальних комплексах, відвідали дельфінарій та зоопарк, їздили на екскурсії Львовом, спільно переглядали мультфільми, фільми, театральні вистави тощо. Під час довгих переїздів автобусом перечитували та розкривали повчальний зміст історій Бруно Ферреро.
Про це повідомляє «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії.

Щиро вдячні за підтримку у реалізації проекту «Разом до мрії» Фонду UCEF, Львівській освітній фундації, а також Громадській організації «Турбота в Дії» за допомогу в пошуку волонтерів.

Велика подяка усім, хто брав участь у реалізації проекту. Спільними зусиллями ми змогли подарувати сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, багато радості, прості речі та емоції, які для дітей у звичайних сім’ях норма, а для інших – мрія.

По темі:

Благодійний різдвяний ярмарок відбувся в Бердичеві
XXV Різдвяний концерт у Ватикані під знаком миру для допомоги дітям
VI Благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію» відбувся у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:11 Вівторок 0 60 ІІ Екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства 16 лютого 2019 року в читальній залі ЛДУФК відбувся Другий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагалися 26 учасників – римо-католиків, греко-католиків і протестантів. Представниками Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах були семінарист Роберто Подольський із першого курсу й семінарист Іван Костецький із пропедевтичного року.