Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Благодійний різдвяний ярмарок відбувся в Бердичеві
09:39 Понеділок 0 161
18-12-2017, 09:39

Благодійний різдвяний ярмарок відбувся в Бердичеві

17 грудня на території Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві відбувся вже традиційний різдвяний ярмарок. 
Уже багато років поспіль за декілька днів до Різдва Господнього відбувається ярмарок, на якому можна придбати святкові вироби, виготовлені молоддю з обмеженими можливостями та волонтерами благодійної організації «Кармель», яка діє при монастирі Босих Кармелітів.


Місією благодійної організації «Кармель» є підтримка дітей і молоді з особливими потребами та дітей з родин, які перебувають у складній життєвій ситуації. Ця організація прагне вирівняти їхні шанси на всебічний розвиток так, щоб вони могли повною мірою брати участь у суспільному житті. При благодійній організації «Кармель» діє майстерня для молоді з особливими потребами, фізична терапія, світлиця для дітей та навчальний центр іноземних мов.

Молодь із обмеженими можливостями активно готувалася до ярмарку з допомогою волонтерів: у майстерні ручної роботи виготовляли ялинки, вертепи, різдвяні віночки та ялинкові прикраси.


Такі ярмарки дають можливість людям із обмеженими фізичними можливостями відчути свою важливість, переконатися, що, незважаючи на обмеження, результати їхньої праці тішать інших і дарують святковий настрій. Також усі присутні могли залишити пожертву для благодійної організації «Кармель».

Максим Железницький

За темою:
VI Благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію» відбувся у Львові
У Ватикані проводять різдвяну благодійну лотерею
Благодійний Ярмарок парафії Святого Антонія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий