Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: Мистецтво допомагає відчинити двері розуму й серця для справжнього значення Різдва
11:24 Субота 0 76
16-12-2017, 11:24

Папа: Мистецтво допомагає відчинити двері розуму й серця для справжнього значення Різдва

«Дорогі брати та сестри, я вдячний вам за участь у концерті "Різдво у Ватикані", доходи від якого будуть скеровані на фінансування двох проектів: на користь дітей у Демократичній Республіці Конго та молоді в Аргентині. Вітаю вас і дякую ініціаторам заходу й тим, хто виступатиме завтра ввечері, а також усім, хто візьме участь у концерті, виявляючи в такий спосіб чутливість до потреб найбільш нужденних і вбогих, які просять про допомогу й солідарність», – сказав Папа Франциск, приймаючи у п’ятницю, 15 грудня 2017 р., у Климентинському залі Апостольського палацу артистів та організаторів цьогорічного благодійного концерту «Різдво у Ватикані».
Як повідомляє Радіо Ватикану, далі Святий Отець зазначив, що Різдво – це свято, спроможне зігріти навіть найхолодніші серця, усунути бар’єри байдужості до ближнього, заохотити до відкритості до ближніх і до великодушного дарування себе іншим. «Саме тому, – продовжив Папа, – необхідно поширювати звістку миру та братерства, властиву Христовому Різдву; потрібно представити цю подію, виявляючи справжні почуття, які її наповнюють. І мистецтво – це надзвичайний засіб, щоб відчинити двері розуму та серця до справжнього значення Різдва. Креативність і талант митців, їхня музика та спів здатні дійти до глибин людського сумління».

На закінчення зустрічі Понтифік уділив присутнім і їхнім родинам Апостольське благословення та висловив щирі побажання, щоб цьогорічний різдвяний концерт у Ватикані «став нагодою засіяти ніжність, – слово, яке сьогодні часто забувають. "Насилля", "війна" – ні, ні, але ніжність, – щоб засіяти ніжність, мир та прийняття, які випливають з вифлеємської печери».

По темі:
XXV Різдвяний концерт у Ватикані під знаком миру для допомоги дітям
У Ватикані проводять різдвяну благодійну лотерею
VI Благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію» відбувся у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:11 Понеділок 0 53 Папа Франциск вилетів до Латинської Америки