Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво Руху Назаретських Родин до Бердичева
13:44 П'ятниця 0 550
9-03-2018, 13:44

Паломництво Руху Назаретських Родин до Бердичева

8 березня до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбулося паломництво членів Руху Назаретських Родин.

Уже стало доброю традицією, що саме в Міжнародний жіночий день представники цієї спільноти з різних міст приїжджають до Бердичева, щоби помолитися біля чудотворного образу Матері Божої.
Цього року до Бердичева прибуло близько 100 вірних Руху Назаретських Родин із Житомира, Коростишева, Тульчина, Вінниці, Шепетівки та Томашполя. Розпочалося паломництво з реєстрації та відкриття в залі святої Терези. Далі у храмі тривали молитва, медитації та конференція на тему «Страждання Ісуса заради Святого Духа», яку провів отець Станіслав Свурка, модератор Руху Назаретських Родин.

Після перерви на обід почалася хресна дорога та Служба Божа.
Євхаристію очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, з ним служили отець Войцех Свурка з Томашполя, отець Петро Фурман із Тульчина, отець Ришард Карапуда TChr із Житомира, отець Юзеф Богуш SBD із Коростишева та секретар єпископа отець Матеуш Адамські.

На початку Служби Божої єпископ Віталій пригадав, як працював із Рухом Назаретських Родин, коли служив у Коростишеві та брав участь у паломництві до Бердичева.
У проповіді Владика Віталій коментував Євангеліє від Луки, де йдетеся, як Ісус виганяє бісів.

Наприкінці учасники паломництва раділи, що змогли приїхати до Бердичева та домовлялися про зустріч спільноти наступного року біля чудотворного образу Матінки Божої Святого Скапулярію.

Максим Железницький

За темою:
Паломництво вчителів до бердичівського санктуарію
Всеукраїнське паломництво медичних працівників до Бердичівського Санктуарія
Паломництво католицьких журналістів до Бердичева

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:26 Субота 0 62 Стала формація священників Київсько-Житомирської дієцезії у Ворзелі Від 12 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії, які зібралися на формаційну зустріч. Церква дбає про розвиток і неустанне навчання своїх священників, наполягаючи на сталій формації. Щоб уможливити участь священиків у цій зустрічі, її провели у два етапи, до яких загалом приєдналося майже 100 священиків і на яких був присутній єпископ Віталій Кривицький.