Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа в річницю Пханмунджомської декларації: терпеливо прямувати до миру
15:02 Неділя 0 155
28-04-2019, 15:02

Папа в річницю Пханмунджомської декларації: терпеливо прямувати до миру

«Молюся, аби ця річниця Пханмунджомської декларації спричинилася до приходу нової ери миру для всіх корейців, – сказав Папа Франциск у короткому відеозверненні, присвяченому першій річниці історичної зустрічі між політичними лідерами Південної й Північної Кореї, що відбулася 27 квітня 2018 року в прикордонному поселенні Пханмунджом. – Нехай вона дасть усім надію на те, що майбутнє, яке ґрунтується на єдності, діалозі та братерській солідарності, справді можливе. Завдяки терпливим і витривалим зусиллям пошуки гармонії та згоди можуть подолати поділи».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Під час приготування до минулорічної зустрічі Папа Франциск уважно слідкував за перебігом діалогу. Під час загальної аудієнції 25 квітня 2018 року, за два дні до згаданого саміту, він звернувся із закликом, стверджуючи, що «ця зустріч буде слушною нагодою для того, щоб започаткувати прозорий діалог та конкретний шлях примирення та наново відкритого братерства з метою гарантувати мир на Корейському півострові та в усьому світі».

«Святий Престол, – додав Святіший Отець, – супроводжує, підтримує та заохочує кожну корисну та щиру ініціативу на користь будування кращого майбутнього, під знаком зустрічі та дружби між народами».

А вже через кілька днів, під час недільної зустрічі з паломниками 29 квітня 2018 року, Глава Католицької Церкви зазначив: «Супроводжую своїми молитвами позитивні результати міжкорейського саміту, що відбувся минулої п’ятниці та сміливі зобов’язання, взяті лідерами обох сторін, ступити на шлях щирого діалогу задля Корейського півострова, вільного від ядерної зброї. Молю Господа, аби не розчарувалися сподівання на майбутнє миру й більш братерської дружби, і щоб співпраця могла й надалі тривати, приносячи плоди добра для дорогого корейського народу й усього світу».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий