Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Формаційна зустріч для аніматорів у Житомирі
11:21 Вівторок 0 778
30-04-2019, 11:21

Формаційна зустріч для аніматорів у Житомирі

27 квітня 2019 року в житомирській парафії святої Софії відбулася формаційна зустріч для аніматорів, які служитимуть на оазових реколекціях для Дітей Божих.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Аніматорів, які прибули з різних куточків дієцезії, зустріла сестра Маріна Габінська зі Згромадження Сестер Серцянок. Молодь прибула з парафій святого Олександра з Києва, святої Софії з Житомира, святого Марка з Бердичева, з Коростеня, Нової Борової, Хорошева, Осикова та Гришківців.

На оазові реколекції з аніматорами поїде пані Ірина з Інституту Непорочної Матері Церкви – спільноти, яку заснував слуга Божий отець Франциск Бляхницький. Пані Ірина приїхала на зустріч з Гвардійского – центру руху «Світло–Життя» в Україні – щоб поділитися духовним досвідом. Це була справжня школа, де оазова молодь старалася зрозуміти, хто такий аніматор і яке його завдання, і вчилася писати конспекти, тобто сценарії занять у малих групах.

Проповідь під час Меси виголосив настоятель парафії святої Софії отець Віталій Безшкурий, який підтримував і заохочував до кращого служіння. Він нагадав, що саме цього дня, 27 квітня, у Римі2014 року канонізували Йоана Павла ІІ та Йоана ХХІІІ – ось і небесні покровителі для літньої оази, яка відбудеться як закриті реколекцій в Зарічанах 11–25 червня.

Дякуємо настоятелям, які довірили молодь на формацію аніматорів: отцю Віталієві Безшкурому за гостинність, отцю Станіславу Інжиєвському, отцю Валерієві Вакуленку, отцю Андрію Ковалевському, отцю Романові Безшкурому, отцю Віталію Квапішу. Оазовим модератором буде отець Олександр Анісков, який благословив всіх аніматорів на це прекрасне служіння дітям.

Сестра Марієтта Мікса CDC
Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.