Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Поради Папи Франциска для перукаря-християнина
16:36 Вівторок 0 396
30-04-2019, 16:36

Поради Папи Франциска для перукаря-християнина

Що означає християнський стиль роботи перукаря чи косметолога? Думками про це Папа Франциск поділився з паломниками, з якими зустрівся в понеділок, 29 квітня 2019 року. Використавши традиційний вихідний для своєї професії, з паломництвом до Рима й на зустріч із Папою прибули перукарі та косметологи, що належать до Товариства святого Мартина де Порреса.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Важливість віри

«Це паломництво є знаком важливості, яку ви надаєте християнській вірі, як також релігійному вимірові, яким позначена ваша асоціація», – зауважив Святіший Отець, вказуючи на те, що згуртування назване на честь перуанського святого, який, бувши метисом, був прийнятий до Ордену Проповідників лише як брат-помічник, прийнявши цей стан життя «з якнайбільшим смиренням, просвіченим любов’ю». Він із самовідреченням посвятився служінню бідним і хворим, допомагаючи їм завдяки знанням, почерпнутим під час праці в аптеці та помічником цирульника-хірурга.

Християнський стиль праці

На думку Папи Франциска, «смиренна й велика» постать святого Мартина, якого святий Павло VI 1966 року проголосив Небесним покровителем перукарів, може допомогти представникам цієї професії «витривало свідчити християнські цінності».

«Він спонукає вас, насамперед, виконувати свою працю по-християнськи, ввічливо та шанобливо ставлячись до клієнтів та завжди ділячись з ними добрим словом заохочення, уникаючи того, щоб піддаватися спокусі пліткування, що з легкістю, як знаємо, проникає також і у ваш контекст праці», – сказав Святіший Отець, побажавши: «Нехай же кожен з вас, виконуючи свою працю, завжди поводиться чесно, роблячи, таким чином, позитивний внесок у спільне добро суспільства».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:19 Понеділок 0 55 Папа: Кожен повинен робити свій внесок у подолання голоду в світі Для подолання проблеми голоду не вистачить зусиль лише з боку міжнародних організацій. Кожен повинен усвідомити неприпустимість культури відходів і боротися з нею. Про це Глава Католицької Церкви пише в посланні до Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.