Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Початок перегринації ікон Превятого Сімейства в Коростишеві
15:36 Вівторок 0 133
12-03-2019, 15:36

Початок перегринації ікон Превятого Сімейства в Коростишеві

9 березня 2019 року в Коростишеві, у парафіяльному храмі Народження Пресвятої Діви Марії, було освячено ікони Пресвятого Сімейства. Протягом Року святості подружжя та сім’ї, що триває в Римсько-Католицькій Церкві в Україні, ікони мандруватимуть від родини до родини, від парафії до парафії, від дієцезії до дієцезії.

На цю подію прибули родини з парафій Радомишльського деканату в супроводі отця декана Олега Козаченка, щоб після дня зосередження для подружніх пар і спільної молитви отримати ікону й розпочати її перегринацію.


Термін «перегринація» (від латин. «peregrinatio»), означає врочисте перенесення образу чи реліквій з культовою метою. Ця ініціатива – одна з центральних подій, які відбуватимуться впродовж цілого Року святості подружжя та сім’ї. Будуть організовані також різноманітні заходи й реколекції для подружніх пар і сімей, а вірні зможуть отримати відпусти у визначених (стаційних) храмах, до яких, власне, і належить храм Народження Пресвятої Діви Марії в Коростишеві.


День зосередження для прибулих провів отець Михайло Нуцковський SDB, настоятель спільноти отців салезіян в Одесі, який у короткій проповіді нагадав про мету та значення паломництва ікони.


Після спільної агапи, праці в групах і молитви отець декан освятив ікони й роздав родинам – представникам із кожної парафії деканату.


У визначені дні родини з парафій почергово братимуть образ до свого дому, де матимуть змогу молитися до Пресвятої Родини про взаємну повагу, вірність, порозуміння та справжню любов.

Отець Андрій Бачинський SDB
Фоторепортаж

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 125 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.