Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з Папою Франциском, який неустанно пам’ятає і молиться за Україну
12:40 Неділя 0 557
24-02-2019, 12:40

Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з Папою Франциском, який неустанно пам’ятає і молиться за Україну

Під час робочого візиту до Ватикану митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький мав нагоду зустрітися з Папою Франциском. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Папа питав про тутешню ситуацію, висловив підтримку й уділив благословення для України. Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав також Папу-емерита Бенедикта ХVІ.

Від 21 до 24 лютого у Ватикані триває зустріч «Захист неповнолітніх у Церкві». Серед ієрархів, які беруть у ній участь, Конференцію римо-католицьких єпископів України представляє заступник її голови архієпископ Мечислав Мокшицький.

Зустріч відбувається з ініціативи Папи Франциска з метою усвідомлення на рівні всієї Католицької Церкви трагічності скоєних учинків і руху до подоланні цієї кризи. «Розпочинаймо цей наш шлях, озброєні вірою та духом якнайбільшої щирості, мужності й конкретності», – із таким заохоченням Папа Франциск звернувся в четвер, 21 лютого 2019 року, до Патріархів і Глав Східних Католицьких Церков, кардиналів і єпископів, чернечих настоятелів і очільників дикастерій Римської курії, зібраних у залі синодальних засідань, відкриваючи зустріч «Захист неповнолітніх у Церкві».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 60 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.