Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міжконфесійна підготовка до маршу на захист сім’ї та подружжя в Бердичеві
12:18 П'ятниця 0 254
8-03-2019, 12:18

Міжконфесійна підготовка до маршу на захист сім’ї та подружжя в Бердичеві

5 березня 2019 року в Бердичеві в монастирі босих кармелітів відбулася зустріч, пов’язана з обговоренням ходи на захист сім’ї та подружжя, яку організував декан отець Андрій Ковалевський.

У робочій підготовці брали участь настоятель парафії святої Варвари отець Роман Савицький, господарі місця зустрічі – настоятель парафії Непорочного Зачаття Матері Божої отець Рафаїл Мишковський OCD й отець Максиміліан Подвіка OCD, священик Православної Української Церкви отець Євгеній Шимченко, представник громади месіанських євреїв Олег Сухацький, численні пастори протестантських Церков, а також черниці, які працюють у Бердичеві: гоноратки, терезіянки, сестри Божого Серця Ісуса.Під час зустрічі була обговорена дата ходи: 11 травня, від 16:00. У радісній атмосфері схвалили програму заходу. Усі конфесії запропонували допомогу для спільного блага. Можна було відчути серед присутніх Святого Духа, який надихав на здійснення цієї прекрасної справи. Просимо всіх про молитву, щоб цей марш допоміг показати красу й велич сім’ї та подружжя.

Сестра Марієтта Мікса

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 125 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.