Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літургія слова на катехезах Неокатехуменальної дороги в Києві
15:49 Четвер 0 198
14-03-2019, 15:49

Літургія слова на катехезах Неокатехуменальної дороги в Києві

11 березня єпископ Віталій Кривицький очолив Літургію Слова на катехезах неокатехуменальної дороги в київській парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, якою опікуються капуцини. 
Як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, єпископ урочисто вручив книги Святого Письма братам, які слухають катехези неокатехуменальної дороги.

Присутність єпископа підкреслює повноту Церкви, яка має ключ до розуміння слова Божого. Слово – фундамент Неокатехуменальної дороги, тож брати раз на тиждень збираються на Літургію Слова, щоб відкрити його, живе й діяльне, і відчути його дію в своєму житті.

Єпископ у проповіді нагадав, що Господь дає нам радість, якою є Блага Звістка – Євангеліє. Це звістка, яка перемінює обличчя й серця. Про Біблію можна було б сказати, що це любовне послання, лист від ніжного Бога, який приходить до всіх людей навіть туди, куди хтось інший не може зайти.

Нехай сьогодні Біблія стане частиною нашого життя, щоб ми ненастанно прагнули отримати це слово, яке цілковито може перемінити наш день, щоб у щоденних проблемах могли бачити Бога.

Святкування закінчилося агапою.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 125 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.