Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День спільноти руху «Світло-Життя» Київсько-Житомирської дієцезії в Бердичеві
14:48 Понеділок 0 99
11-03-2019, 14:48

День спільноти руху «Світло-Життя» Київсько-Житомирської дієцезії в Бердичеві

У суботу, 9 березня 2019 року, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбувся день спільноти руху «Світло-Життя» Київсько-Житомирської дієцезії. Тема цьогорічного дня спільноти – «Бог Святий – Сім’я Свята».


До Бердичева прибуло приблизно 250 членів руху «Світло-Життя» з Житомира, Новограда-Волинського, Олевська, Києва, Коростеня, Хорошева й інших міст і містечок Київсько-Житомирської дієцезії. Були також представники Луцької дієцезії – з Рівного й Луцька. Гостинно приймали учасників бердичівські члени руху й господарі санктуарію – брати босі кармеліти.


Розпочався день із реєстрації, після якої з привітанням до учасників звернулася дієцезіальна пара руху – Олена й Ігор Федорчуки, а також отець Олег Сартаков, модератор спільноти в Київсько-Житомирській дієцезії.


Конференцію для учасників підготував отець Сергій Серебровський, вікарій парафії святої Варвари в Бердичеві, спираючись на текст проповідника Папського дому отця Раньєро Канталамеси «Не бійтеся бути святими». Далі відбулися зустрічі у групах, медитація та свідчення.


Центром дієцезіального дня спільноти руху «Світло-Життя» стала Служба Божа, яку очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Із ним співслужили отець Олег Сартаков, отець Славомир Плонський OFMCap із Києва й отець Христофор Урбанський OCD з Бердичева.  Інші священики, які брали участь у дні спільноти, під час Меси сповідали.


На початку Літургії від імені господарів санктуарію – братів босих кармелітів – отець Христофор Урбанський OCD привітав єпископа, усіх прибулих священиків й учасників зустрічі.


На завершення Служби Божої єпископ Віталій Кривицький благословив новостворене коло «Домашньої Церкви». Також усі вірні помолилися літанію до Святого Сімейства.


Завершився день спільноти смачним почастунком, який приготували бердичівські члени руху «Світло-Життя».Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 125 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.