Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Інститут богословських наук у Городку (Хмельницька обл.) запрошує на навчання на факультет сакральної музики
09:09 Субота 0 642
10-03-2018, 09:09

Інститут богословських наук у Городку (Хмельницька обл.) запрошує на навчання на факультет сакральної музики

Інститут богословських наук Непорочної Діви Марії в Городку Хмельницької області запрошує на навчання на факультет сакральної музики.
Факультет пропонує дві форми навчання. Перша з них, основна, передбачає навчання протягом 5 років у формі так званих сесійних з’їздів, які тривають один тиждень на місяць. У навчальному році таких з’їздів 10: 6 присвячені вивченню богослов’я та філософії, а 4 – суто сакральній музиці. Інститут співпрацює з Люблінським католицьким університетом святого Йоана Павла ІІ (KUL). Навчання завершується написанням і захистом дипломної праці з богослов’я й випускним іспитом. Випускник отримує науковий ступінь магістра богослов’я та диплом Люблінського католицького університету та свідоцтво Інституту богословських наук про закінчення курсу лекцій на факультеті сакральної музики.

Друга, додаткова форма навчання на факультеті сакральної музики – це відвідування лише згаданих вище 4 музичних сесій на рік. У цьому разі студент після успішно зданого випускного іспиту отримує тільки свідоцтво Інституту про закінчення курсу лекцій на факультеті сакральної музики.

Щоби вступити до Інституту, студенту необхідно скласти вступні іспити й подати документи, передбачені вступною кампанією. Крім основних іспитів, передбачених вступною кампанією, кандидати на факультет сакральної музики мають скласти додатковий вступний іспит для виявлення відповідних музичних здібностей: виконати два довільні твори на фортепіано з «Нотного зошита Анни Магдалени Бах» і пройти прослуховування та співбесіду на тему елементарних знань із теорії музики.

Вступні іспити на факультет сакральної музики відбудуться 10 вересня 2018 року у приміщенні Інституту богословських наук. Початок о 10:00. Ті, хто складе іспити й обере основну форму навчання, відразу залишаться на перший загальний (тобто присвячений богослов’ю) сесійний з’їзд, який розпочнеться 11 вересня і триватиме до 14 вересня.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий