Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 30-річчя Товариства польської культури у Львівській катедрі
10:14 Середа 0 541
24-10-2018, 10:14

30-річчя Товариства польської культури у Львівській катедрі

Урочистою Месою у Львівському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії, яку 20 жовтня 2018 року очолив генеральний вікарій Львівської архідієцезії, отець інфулат Юзеф Павлічек, відзначили тридцятиріччя Товариства польської культури Львівської землі (TKPZL) - першої та найбільшої польської організації в Україні.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

20 жовтня польська культурна асоціація у Львові (ТКПЗЛ) відзначила своє 30-річчя. Це перша і на даний момент найбільша польська організація в Україні.

TKPZL має 22 філії у Львівській області: у Бориславі, Ходорові, Червонограді, Добромилі, Дрогобичі, Яворові, Лановичах, Великих Мостах, Мостиськах, Пнікуті, Раві-Руській, Самборі, Судовій Вишні, Сусідовичах, Семенівці, Стрию, Сокалі, Щирці, Тщенці, Золочеві, Жовкві та Жидачеві.

Більше 500 чоловік були на святкуванні 30-річного ювілею. Вони традиційно поклали квіти біля пам`ятника Адама Міцкевича, спільно молились у Львівському кафедральному соборі, та на закінчення, відбувся урочистий виступ у Львівській опері - виступив ансамбль пісні і танцю з Любліна та хор Святого Йоана Павла ІІ з Львівської катедри, а також, була проведена наукова конференція.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:45 Вівторок 0 42 Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій Релігійні і громадські діячі, а також представники влади та міжнародних організацій, обговорили подальшу співпрацю у звільненні українських громадян, полонених та ув’язнених унаслідок російської агресії, та повернення їх до суспільного життя.