Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма богослужінь Папи Франциска на три наступні місяці
15:31 Четвер 0 739
25-10-2018, 15:31

Програма богослужінь Папи Франциска на три наступні місяці

У Ватикані оприлюднили програму богослужінь Його Святості на листопад, грудень і січень.
Як повідомляють Новини з Ватикану, ватиканський прес-центр поширив календар літургійних богослужінь, які Папа Франциск очолить протягом останніх місяців 2018 року та в січні наступного року.

Листопад: молитва за померлих і День убогих

У п’ятницю, 2 листопада, на спомин усіх померлих, Його Святість відвідає Лаврентинський цвинтар, розташований на південній околиці Рима, де відслужить Месу. Наступного дня, в суботу, 3 листопада, в базиліці святого Петра у Ватикані він очолить заупокійну Літургію за кардиналів і єпископів, що відійшли до вічності протягом року. Через два тижні, в неділю, 18 листопада, Папа відслужить в базиліці святого Петра Месу з нагоди Всесвітнього дня бідних.

Грудень: під знаком Пречистої Діви Марії

У грудні заплановані традиційні молитовні зустрічі. У суботу, 8 грудня, з нагоди урочистості Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, Його Святість вшанує Непорочнозачату, поклавши квіти до стіп Її статуї на Іспанській площі Рима, а в середу, 12 грудня, у свято Пречистої Діви Марії, прославленої в Ґвадалупе, відслужить у базиліці святого Петра у Ватикані Месу в намірі Латинської Америки.

Далі в програмі – різдвяно-новорічний цикл. У понеділок, 24 грудня, о 21:30 за місцевим часом, Папа очолить у базиліці святого Петра різдвяну нічну Месу, а наступного дня, 25 грудня, опівдні звернеться з лоджії базиліки з посланням «Urbi et Orbi». В останній день року, 31 грудня, у навечір’я урочистості Пресвятої Богородиці Марії, Папа відслужить вечірню в базиліці святого Петра з подячною піснею «Тебе, Бога, прославляємо».

Січень: молитва за мир, хрещення й Апостольська подорож


У вівторок, 1 січня, Його Святість відслужить в базиліці святого Петра у Ватикані Месу з нагоди урочистості Пресвятої Богородиці Марії та 52-го Всесвітнього дня миру, а в неділю, 6 січня, – з нагоди урочистості Богоявлення Господнього. Через тиждень, 13 січня, у свято Господнього Хрещення, Папа відслужить Месу в Сикстинській каплиці Апостольського палацу, під час якої хреститиме немовлят. А від 23 до 28 січня він перебуватиме у Панамі, де візьме участь у Світовому дні молоді 2019.
Новини з Ватикану 10:02 Четвер 0 143 «Список Пія ХІІ». Папа Пачелі, його помічники і допомога євреям Під заголовком «Список Пія ХІІ» на сторінках «L’Osservatore Romano» з’явилася рецензія на книгу Йогана Ікса, відповідального за історичний архів Відділу Державного Секретаріату Апостольського Престолу в справах стосунків з державами, в центрі уваги якої діяльність Пія ХІІ та його найближчих співробітників у роки, коли нацистське безумство взялося за винищення єврейського народу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.