Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Перша всеукраїнська зустріч молодіжних лідерів та душпастирств Католицьких Церков східного й західного обрядів відбудеться у Львові
11:38 Понеділок 0 469
30-04-2018, 11:38

Перша всеукраїнська зустріч молодіжних лідерів та душпастирств Католицьких Церков східного й західного обрядів відбудеться у Львові

З 8 до 10 червня у Львові триватиме перший Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирств Католицьких Церков східного й західного обрядів. Мета цього унікального заходу ‒ розвиток роботи з молоддю РКЦ та УГКЦ.
У рамках підготовки до XV Синоду єпископів під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання», який відбудеться в Римі в жовтні 2018 року, Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ та УГКЦ в Україні ініціювали проведення спільного форуму, присвяченого проблемам молодіжного служіння в Церкві.

Католицька Церква обох обрядів в Україні має багаторічний та ефективний досвід роботи з молоддю. Тому підготовка до Синоду стане гарною можливістю узагальнити проведену роботу, обмінятися досвідом, краще пізнати один одного, налагодити зв’язки між душпастирями молоді та, можливо, накреслити майбутні спільні перспективи в цьому напрямку.

У заході запланована участь близько 100 осіб, відповідальних за душпастирство молоді в католицьких дієцезіях і єпархіях, лідерів молодіжних рухів в Україні (духовних осіб і світських).

Програма форуму включає в себе панельні дискусії «Якою є молодь, її потреби та очікування» та «Як Церква на ці потреби і очікування може відповісти», модераторами яких будуть відомий богослов, соціолог, тренер, громадський діяч Олександр Доброєр та о. Микола Мишовський, головний редактор часопису «CREDO». Крім того, спільна зустріч Комісій у справах душпастирства молоді РКЦ та УГКЦ, Меси в центральних католицьких храмах Львова, багато спілкування в малих групах, зустріч із єпископами обох обрядів, а також «Ярмарок організацій та рухів», під час якої учасники представлять свій досвід.

Організатори сподіваються, що захід стане щорічним і дозволить налагодити міцну співпрацю між молодіжними рухами та душпастирями, зробити роботу з молоддю в Католицькій Церкві України ефективнішою та більш плідною.


За темою:
Ніч чування молоді «Розпізнай своє покликання» відбулась у Бердичівському санктуарії
З 2 по 8 червня в Римсько-Католицькій Церкві України відбудеться ІІ Тиждень виховання
«Ми розмовляємо разом». Папа скликав молодь для діалогу про сучасне і майбутнє Церкви

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий