Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочався відпочинок Дитячого домашнього хоспісу в Брюховичах
17:26 Вівторок 0 68
7-08-2018, 17:26

Розпочався відпочинок Дитячого домашнього хоспісу в Брюховичах

На початку серпня в Будинку прочанина у Брюховичах благодійний фонд «Даймо надію» вже вчетверте організував відпочинок Дитячого домашнього хоспісу.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Відбулися перші зустрічі для батьків і діток, якими опікується фонд. У суботу, 4 серпня, з батьками зустрілася психолог. Волонтери вивезли хворих діток на прогулянку в затінку сосен. Тим часом з іншими дітьми з запрошених сімей працювали волонтери.

«Сьогодні я для Благодійного Фонду "Даймо Надію" проводжу майстер-клас із написання ікони на склі, – розповіла іконописиця Марія Легінович. – Це дуже цікава технологія, бо не потребує якихсь особливих навиків. Колись ікони на склі малювали звичайні люди без професійної мистецької освіти. Ми спочатку беремо скельце і накладаємо на спеціально підготований рисунок. За допомогою туші або маркерів дітки переносять його на скло і далі розписують акриловими фарбами. Раніше я вже проводила для дітей майстер-клас із писанкарства».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.