Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа очолив відкриття передсинодального засідання з питань Амазонії
15:14 П'ятниця 0 183
13-04-2018, 15:14

Папа очолив відкриття передсинодального засідання з питань Амазонії

Уранці 12 квітня 2018 року, Папа Франциск відкрив перше передсинодальне засідання Передсинодальної Ради з питань Амазонії, у якому взяли участь 18 членів цієї Ради та 13 експертів. Передсинодальна Рада готує Спеціальну асамблею Синоду Єпископів, присвячену Амазонії, що відбудеться в Римі в жовтні 2019 року під гаслом: «Амазонія: нові шляхи для Церкви та інтегральної екології».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Понтифік зазначив, що хоч він оголосив скликання цього Синоду в Римі, його приготування розпочалось 19-20 січня цього року в Пуерто Мальдонадо під час його Апостольського візиту до Перу.

Кардинал Лоренцо Балдіссері, секретар Синоду Єпископів, назвав регіон тропічних дощових лісів Амазонки садом величезних багатств і природних ресурсів, батьківщиною корінних народів із власною історією та унікальним обличчям. Також він вказав на загрози, пов’язані з розкраданням природних багатств регіону.

Під час засідання виступив отець-салезіянин Жустіно Резенде з амазонського племені тужука в Бразилії, представляючи автохтонне населення регіону. Він подякував Папі та Католицькій Церкві за увагу до Амазонії та цінний внесок у розвиток цих земель. «Ми, корінні народи, почули Євангеліє від інших, – сказав він, – а тепер і самі його звіщаємо. Ми будемо старатись сприяти духовному збагаченню нашої Церкви». 

За темою:
Папа: Не забувайте хрестити дітей, щоб вони мали в душі Святого Духа
Богослужіння Папи Франциска на квітень-травень 2018
Папа: Християнське свідчення не зраджує правду

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:37 Субота 0 51 Папа: різдвяні ялинка та вертеп допомагають споглядати Таємницю Бога Папа Франциск подякував жертводавцям за різдвяну ялинку та вертеп, які цього року прикрасили площу Святого Петра, та нагадав про їхнє символічне значення в контексті приходу Божого Сина в наш світ.