Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Павло VI буде канонізований уже цього року
14:21 Неділя 0 163
18-02-2018, 14:21

Павло VI буде канонізований уже цього року

Ватиканський прес-центр оприлюднив повний зміст розмови Папи Франциска з духовенством Римської дієцезії, що відбулась у четвер, 15 лютого 2018 року, в Папській базиліці святого Йоана на Латерані. Відповівши на запитання священиків, Понтифік залишив їм у подарунок збірку медитацій блаженного Папи Павла VI.
Але подарунок, повідомляє Радіо Ватикану, став не єдиним сюрпризом. Папа прокоментував його: «Ця книжка мені дуже сподобалася. Уже два нещодавні Єпископи Рима проголошені святими – Йоан XXIII і Йоан Павло II. Павло VI буде проголошений святим цього року, а щодо іншого, Йоана Павла І, триває беатифікаційний процес», – сказав Його Cвятість.

«А Бенедикт і я ще у списку очікування… – пожартував він. – Моліться за нас!».

За темою:
Папа: Божий люд шукає пастирів, здатних утішати
Папа: Молімося за навернення сердець, аби зростала любов
Папа Франциск про справжній і фальшивий піст

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:41 Неділя 0 205 Папа: П’ятдесятниця – початок історії християнської святості У день П’ятдесятниці розпочалася «історія християнської святості», адже Святий Дух – це «джерело святості, не привілею нечисленних, а покликання всіх». З цієї думки Папа Франциск розпочав повчання, виголошене перед останньою цього року молитвою «Царице Неба», опівдні 20 травня 2018 року на площі святого Петра.