Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Павло VI буде канонізований уже цього року
14:21 Неділя 0 341
18-02-2018, 14:21

Павло VI буде канонізований уже цього року

Ватиканський прес-центр оприлюднив повний зміст розмови Папи Франциска з духовенством Римської дієцезії, що відбулась у четвер, 15 лютого 2018 року, в Папській базиліці святого Йоана на Латерані. Відповівши на запитання священиків, Понтифік залишив їм у подарунок збірку медитацій блаженного Папи Павла VI.
Але подарунок, повідомляє Радіо Ватикану, став не єдиним сюрпризом. Папа прокоментував його: «Ця книжка мені дуже сподобалася. Уже два нещодавні Єпископи Рима проголошені святими – Йоан XXIII і Йоан Павло II. Павло VI буде проголошений святим цього року, а щодо іншого, Йоана Павла І, триває беатифікаційний процес», – сказав Його Cвятість.

«А Бенедикт і я ще у списку очікування… – пожартував він. – Моліться за нас!».

За темою:
Папа: Божий люд шукає пастирів, здатних утішати
Папа: Молімося за навернення сердець, аби зростала любов
Папа Франциск про справжній і фальшивий піст

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.