Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » «Спільнота в діалозі» святкувала 5-річчя заснування в Україні
11:21 Вівторок 0 120
12-12-2017, 11:21

«Спільнота в діалозі» святкувала 5-річчя заснування в Україні

У суботу, 9 грудня 2017 р., відбулося святкування 5-ї річниці заснування «Спільноти в діалозі» в Україні – реабілітаційних центрів, де борються за щастя та свободу поневолені різними залежностями особи. Сьогодні в нашій державі є три такі центри: два для чоловіків (с. Булдинка Одеської обл. та с. Федорівці Київської обл.) та один для жінок (с. Визирка Одеської обл). «Спільнота в діалозі» в Україні є проектом Отців Місіонерів святого Вікентія де Поля, у якому особливо залучений отець Віталій Новак СМ.

Святкування 5-ї річниці роботи в Україні розпочалося о 10:00 у конференц-залі в с. Визирка. Працівники Центру реабілітації розповідали про проблему залежності та способи її подолання. Засновник «Спільноти в діалозі» отець Матео Таляфієрі СМ презентував свою книжку «Любов як терапія і сенс життя», а далі свідченнями поділилися особи, які пройшли або саме проходять програму в центрі.

Після конференції захід продовжився святковим фуршетом та спілкуванням між гостями в с. Булдинка. Святкування завершилось урочистою Службою Божою, яку очолив єпископ Броніслав Бернацький у каплиці «Спільноти в діалозі».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:28 Субота 0 70 Мешканцям «гарячих точок» Маріупольського напрямку доставлені паливні брикети Цими днями до сіл Павлопіль, Піщевик, Черненко та Чермалик, які знаходяться впритул до лінії фронту на Маріупольському напрямку, Християнська служба порятунку доставила паливні брикети. Проект реалізовується за фінансування акції «Папа для України».