Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Фігурка Фатімської Діви Марії відвідала в'язницю і лікарню
11:46 Четвер 0 159
19-10-2017, 11:46

Фігурка Фатімської Діви Марії відвідала в'язницю і лікарню

Під час перегринації фігури Фатімській Діви Марії у Парафії св Йоана Павла ІІ, Богородиця у знаку фігури Фатімської Діви Марії відвідала місця, в яких Парафія проводить душпастиство. Так, фігурку було принесено до в'язници на Хуторівці, де група в'язнів вислухавши біблійну катехизу і помолившись на розарії і кожен особисто приймав Марію за свою Матір.
Парафія св Йоана Павла ІІ опікується також хворими в лікарні на Кульпаркові. В одниму із відділень о.Станіслав Фірут SAC, хранитель фігурки проголосив фатімську катехизу, була сповідь і відправлено Святу Месу.

- В парафіях Львова завершується перегринація фігури Матері Божої Фатімської, яка здійснювала мандрівку по всій Україні. Яке значення цього паломництва? Йдеться, у деякому сенсі про пропагування Фатімського діла, пропагування цього послання, бо дякуючи таким зустрічам, таким богослужінням, приходить багато осіб, і дізнається про що йшлося в цьому посланні. Окрім того, це зустріч з Марією, котра мандрувала, подібно як до дому Єлизавети, щоб також завітала і до наших спільнот, наших парафій і щоб ми могли прийняти те послання миру, яке Вона проголошувала. – зазначив о. Ґжеґож Драус настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ.


Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Діти парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках вшанували Фатімську Богородицю молитвою та квітами, зробленими власноруч
Посвячення та вмурування наріжного каменя для храму Матері Божої Фатімської у Зимній Воді. Відеорепортаж
Завершення Ювілейного року Фатімських об`явлень в Крисовичах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий