Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папську Українську Колегію Святого Йосафата відвідали нововисвячені римсько-католицькі єпископи України
15:50 Понеділок 0 1 216
18-09-2017, 15:50

Папську Українську Колегію Святого Йосафата відвідали нововисвячені римсько-католицькі єпископи України

Про це повідомили у суботу 16 вересня 2017 р., на своїй сторінці у Фейсбуці семінаристи Греко-Католицької Папської Української Колегії.

"Наша колегійна спільнота мала велику честь вітати єпископа Віталія Кривицького, ординарія Києво-Житомирської дієцезіі, та єпископа Едварда Каву, помічника Львівської архідієцезії. Після Молебню до святого священномученика Йосафата в колегійній каплиці, студенти мали нагоду ближче познайомитись з українськими єпископами, які у цих днях брали участь у формаційних курсах для нових єпископів.
Від імені Ректорату та усіх студентів гостей привітав о. д-р Теодосій Грень, ЧСВВ, віце-ректор колегії, після чого кожен з єпископів розповів про себе і свою діяльність". - написали семінаристи на сторінці Фейсбуці.
КМЦ нагадує: Папська Українська Колегія Святого Йосафата - є церковним навчально-виховним закладом Апостольського Римського Престолу. Українська Папська Колеґія св. Иосафата в Римі , яка сповнює 120 років існування, офіційно започаткувала своє існування окремим актом Папи Льва XIII, висловленим у документі Paternam Benevolentiam – Батьківська доброзичливість – з дня 18 грудня 1897 р.
Джерело: facebook.com/pontificioistitutoucraino

По темі:
Відбувся Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий