Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Різдво – це чудова нагода встановити мир у своїй душі
10:10 П'ятниця 0 799
22-12-2017, 10:10

Папа: Різдво – це чудова нагода встановити мир у своїй душі

Праця, сім’я, прощення, різдвяна радість – ось теми, що заторкнув Папа Франциск в імпровізованому привітанні, зверненому до ватиканських працівників та їхніх родин, які він прийняв 21 грудня 2017 року в залі імені Папи Павла VІ у Ватикані.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Щороку перед Різдвом Святий Отець приймає працівників Святого Престолу та держави-міста Ватикану, щоб обмінятись святковими  привітаннями. На щирий і радісний прийом Його Святість відповів із такою ж любов’ю, благословляючи та обіймаючи зібраних, охоче фотографуючись і з дітьми, і з молоддю, і з похилими віком, адже ватиканські працівники  прийшли на зустріч із Папою разом зі своїми рідними. Бурхливі оплески перетворились в абсолютну тишу, коли наступник святого Петра піднявся на сцену та подякував присутнім за роботу, яку вони виконують у Ватикані, трудячись для добра Церкви. Він вказав, що праця це шлях святості.

Наступне слово, яке зродилось у серці Папи Франциска у звертанні до ватиканських працівників, це родина: «Коли я знаю, що одна з ваших родин переживає кризу і при цьому страждають діти, страждаю також і я», – сказав Святий Отець, закликаючи батьків ніколи не сваритись у присутності дітей, берегти сім’ю, яка є великим скарбом, адже її створив Господь. Його Святість застеріг перед розпусканням пліток і пересудами, наголосивши на потребі взаємного прощення та вибачення.

Побажавши присутнім радісних і благословенних різдвяних свят, Папа  Франциск підкреслив, що Різдво – це чудова нагода встановити мир у своїй душі, заохотивши приготуватись до нього очищенням серця на Святій Сповіді.

За темою:

Папа: Християни мають бути радісними
Папа затвердив нові декрети в канонізаційних процесах
Папа: Вступні частини Меси – не для того, щоб можна було спізнюватися

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий