Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
15:31 Вівторок 0 572
6-06-2017, 15:31

День молоді в Мурафі

«Інтернет – можливість чи загроза» — під таким гаслом проходив в Мурафі на Вінниччині День молоді, який зібрав 220 осіб з Мурафського деканату. У програмі були: конференція о. Миколи Мишовського, в якій він говорив про правду й обман, який можемо зустріти в інтернеті.
Під час виставлення Пресвятих Дарів молодь робила іспит сумління, який передував сповіді, в цьому молодим людям допомагав о. Олександр Лукащук OFM.В проповіді під час Святої Меси о. Олександр Лукащук OFM звернув молоді увагу на важливість такого дороговказу як Святе Письмо.Під час обіду молодь могла поближче познайомитись та ділитись пережиттям з Дня молоді. Після обіду конференція о. Ростислава Грабовського була присвячена позитивним та негативним сторонам інтернету, а також були обговорені поради доброго та властивого користування глобальною мережею.Музичним оформленням цьому дні товаришувала молодь з Шаргорода.
Останнім пунктом програми були забави та виступ християнського гурту «Кана», під час якого молодь могла потанцювати, поспівати та послухати свідчень та порад учасників гурту, щодо доброго та щасливого життя.
о. Ростислав Грабовський
Джерело: Credo

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Четвер 0 83 Урочистість на честь святої Терези від Ісуса в Бердичеві У вівторок, 15 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відзначили урочистість святої Терези від Ісуса, яка є Вчителем Церкви, реформаторкою та засновницею ордену Босих Кармелітів.