Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Прощання з о. Альбертом Зеноном Туровським OFM у Ковелі
10:37 Середа 0 1 673
5-07-2017, 10:37

Прощання з о. Альбертом Зеноном Туровським OFM у Ковелі

3 липня о 13:00 у храмі святої Анни в Ковелі під час Святої Меси парафіяни, священики Луцької дієцезії, представники Греко-Католицької Церкви й сестри-черниці молилися про радість вічного життя для отця Альберта Зенона Туровського OFM, якого Бог покликав до себе у неділю 2 липня, та мали змогу провести його в останню путь. Очолив Святу Літургію генеральний вікарій Луцької дієцезії отець Ян Бурас.
Останні роки життя отця Альберта пройшли саме в ковельському монастирі. Під час проповіді співбрат ковельської спільноти отець Радослав Ходаницький OFM нагадав зібраним нелегкий шлях священицького служіння отця Альберта.
Він, слухняний волі Бога, виконував функції настоятеля в багатьох парафіях, працював у Білорусі, будував і ремонтував храми та був відповідальним за будівництво Хресної Дороги в Шаргороді.Коли молодий юнак Зенон прийшов до францисканського монастиря, він отримав ім'я Альберт. Провідною думкою життя святого Альберта Хмельовського, його небесного покровителя, були слова: «Бути добрим для людей». Саме це завдання й реалізував протягом свого земного життя отець Альберт Зенон Туровський. Йому притаманна була доброта, якою він ділився, і доступність. Кожен міг підійти до нього і для кожного в цього францисканця було добре слово, порада чи жарт. «Якщо хтось не встиг розповісти отцеві Альберту про свої турботи чи радості, то може це зробити зараз, заносячи до Господа свої молитви».
«Поспішаймо любити людей, бо так швидко відходять», – такими словами отець Радослав завершив проповідь.На завершення Служби Божої оетць Павло Хом'як, настоятель кафедральної парафії в Луцьку, від імені єпископа Віталія Скомаровського виразив слова співчуття для ковельської спільноти братів-францисканців , парафіяльної спільноти та францисканської провінції святого архангела Михаїла.
Отець Тадеуш Фостаковський, настоятель дому й парафії в Ковелі, подякував усім присутнім за молитву, слова підтримки та, звертаючись до отця Альберта, просив не забувати про них у небі.Біля труни отця Альберта Зенона Туровського відбулося поминальне богослужіння.

Труну з тілом священики перенесли з храму до автомобіля, який перевезе її до Шаргорода, де 4 липня об 11:00 у парафії святого Флоріана відбудуть похоронні урочистості.
Вічний спочинок дай йому, Господи…
Джерело - Луцька дієцезія

По темі:
Tantum ergo Sacramentum veneremur cernui…
День зосередження у Торчині
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.