Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ХСП розширює коло партнерів
17:42 П'ятниця 0 249
5-10-2018, 17:42

ХСП розширює коло партнерів

Християнська служба порятунку підписала угоди про співпрацю з громадськими організаціями «Родини ветеранів АТО» й «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».
Мета цих угод – об’єднання зусиль для полегшення страждань, всеохопної підтримки й допомоги, відновлення почуття гідності та внутрішнього миру в людей, які постраждали внаслідок війни, особливо матерів і дружин загиблих воїнів.

Спільна діяльність сторін охоплюватиме такі напрями й завдання – але не обмежуватиметься ними:
  • пастирська опіка й молитовна практика для духовної та моральної підтримки людей, які цього потребують;
  • сприяння духовній, психологічній і фізіологічній реабілітації постраждалих від війни;
  • волонтерська праця, служіння справами милосердя, надання гуманітарної допомоги, тренінгова, культурна й освітня діяльність для постраждалих від війни;
  • правозахисна діяльність, консультативна допомога, сприяння суспільній та соціальній адаптації постраждалих від війни.

Для забезпечення координації й оперативної взаємодії утворено постійну координаційну групу, до складу якої входять повноважні представники від кожної зі сторін.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 658 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».