Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч дітей і молоді Луцька зі святою Терезою від Дитяти Ісуса
16:23 П'ятниця 0 347
5-10-2018, 16:23

Зустріч дітей і молоді Луцька зі святою Терезою від Дитяти Ісуса

У Луцькій кафедральній парафії святих апостолів Петра і Павла, де служать сестри святої Терези від Дитяти Ісуса, уже традиційно з нагоди урочистості святої Терези 29–30 вересня 2018 року відбулося особливе святкування для дітей і молоді. Його організували сестри Аксана й Боніфація, щоб передати молодому поколінню духовні ідеали святої кармелітки.
Суботнього дня, 29 вересня, відбулася спільна катехитична зустріч дітей і молоді зі святою Терезою. Назвою зустрічі стали слова, які сама свята сказала ще в дитинстві: «Моє ім’я записане на небі».


Послухавши про життя святої Терези, діти ліпили свої імена з декоративного імбирного тіста й розміщували їх на виготовлених перед цим хмаринках.


Пізніше солодощі й ігри на вулиці з анімаційною хустою додали усім ще більше чудового настрою.


У неділю, напередодні урочистості святої Терези, після Меси діти й молодь парафії запропонували вірним виставу про святу Терезу та її велику любов до Христа. Риси характеру й думки святої, показані у виставі, не тільки могли стати зразком для наслідування для молодших глядачів, а й спонукали дорослих до глибоких роздумів.


Усім учасникам сестри щиро дякують за активну участь і за допомогу в підготовці свята.

Історична довідка

Луцька дієцезія перебуває під особливим покровительством святої Терези з Лізьє. Ще 1927 року, через 2 роки після її канонізації, єпископ-ординарій Луцької дієцезії Адольф Шельонжек із благословення Апостольського Престолу проголосив святу Терезу від Дитяти Ісуса покровителькою Луцької дієцезії. Відтоді ця свята стала небесною покровителькою усієї Волині. Завдяки єпископу Шельонжеку 1936 року на волинській землі постало нове чернече Згромадження Сестер святої Терези від Дитяти Ісуса. Сестри працюють у Луцьку й Бердичеві, їхня мета – досконала любов до Бога через вірне наслідування Ісуса Христа й самопожертву заради спасіння ближніх. Згромадження, зокрема, дбає про виховання дітей і молоді.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий