Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість святого Франциска Ассізького в парафії святого Антонія у Львові
10:38 Неділя 0 311
7-10-2018, 10:38

Урочистість святого Франциска Ассізького в парафії святого Антонія у Львові

4 жовтня три францисканські спільноти (Орден Братів Менших, Орден Сестер Кларисок, званий Другим Орденом, і Францисканський Орден Світських) відзначають урочистість святого Франциска Ассізького, свого засновника.
Як нагадує Львівська архідієцезія, цього дня святого також вшановують спільноти, які живуть за францисканським уставом. А напередодні, 3 жовтня, у всіх францисканських храмах служать «Transitus», згадуючи смерть святого Франциска.

У храмі святого Антонія 3 жовтня 2018 року Месу очолив єпископ-помічник Едуард Кава у співслужінні з отцем Славомиром Бистрим. У проповіді єпископ говорив про необхідність жити Святим Письмом і роздумувати над ним, заторкнув тему францисканського покликання й обітів убогості, послуху і чистоти – чеснот, насправді важливих для кожної людини.

Богослужіння «Transitus», яке після Меси очолив отець Станіслав Пенкала, допомогло ще раз переосмислити ту правду, яку прагнув показати всім своїм життям святий Франциск Ассізький. Молодь зачитувала повчання святого Франциска, його заповіт, уривки з листа до вірних. Отець Станіслав зачитав слова заохочення святого Франциска, скеровані до братів, і лист генерала Ордену Братів Менших із описом смерті засновника 1226 року – перший офіційний документ про святого Франциска.

Після роздумів і спільної молитви вірні вшанували реліквії святого.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 658 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».