Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 29 червня 2018 року)
14:38 П'ятниця 0 77
29-06-2018, 14:38

Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 29 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Його Святість Папа Франциск очолив Літургію урочистості святих апостолів Петра і Павла на площі святого Петра. Йому співслужили члени Папської капели та Колегії кардиналів, до якої вчора приєдналося 14 нових пурпуроносців. Як завжди, з нагоди урочистості святих Петра і Павла, покровителів Рима, на Месі була присутня делегація від Константинопольського Патріархату, яка представляла Вселенського Патріарха Варфоломея. Прес-центр розмістив інформацію про богослужіння, відеозвіт та фоторепортаж із події.

Перед Месою Папа Франциск поблагословив палії – спеціальні літургійні шати очільників католицьких митрополичих кафедр. Ці знаки єдності зі спадкоємцем святого Петра папські посланники протягом року вручатимуть новопризначеним архієпископам.

***

Опівдні Його Святість Папа Франциск разом із численними вірними, які зібралися на площі святого Петра, прочитав традиційну молитву «Ангел Господній». Перед молитвою він виголосив невелике повчання для паломників. Прес-центр опублікував текст і відео папського повчання.

***

Служба Папських літургійних церемоній повідомляє про початок спеціальних літургійних і церемоніальних заходів, пов’язаних із посіданням новопризначеними кардиналами Святої Римської Церкви титулярних церков Рима, які Папа доручив їхній опіці.

***

Його Святість Папа Франциск задовольнив прохання про відставку з посади єпископа-ординарія архідієцезії Мельбурн (Австралія), яке подав монсеньйор Деніс Джеймс Гарт. Папа номінував нового ординарія для цієї архідієцезії – монсеньйора Пітера Ендрю Коменсолі, дотеперішнього єпископа-ординарія дієцезії Брокен Бей. Прес-центр подає коротку біографію номінанта.

Папа Франциск номінував архієпископом-коад’ютором архідієцезії Патна (Індія) монсеньйора Себастьяна Каллупура, дотеперішнього єпископа-ординарія дієцезії Буксар.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:48 Понеділок 0 85 Папа заохотив молодь пам’ятати про своє коріння, щоб будувати сім’ю майбутнього «Прямуйте вперед!», – закликав Папа Франциск молодь, яка бажає «перетворити сім’ю в Карибському регіоні». Відеозвернення Його Святості було оприлюднене з нагоди зустрічі молоді, яка відбувається з 10 до 23 липня 2018 року з ініціативи Єпископської конференції Антильських островів (Центральна Америка). З’їзд присвячений поглибленому розглядові Апостольського повчання «Amoris laetitia».