Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 29 червня 2018 року)
14:38 П'ятниця 0 233
29-06-2018, 14:38

Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 29 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Його Святість Папа Франциск очолив Літургію урочистості святих апостолів Петра і Павла на площі святого Петра. Йому співслужили члени Папської капели та Колегії кардиналів, до якої вчора приєдналося 14 нових пурпуроносців. Як завжди, з нагоди урочистості святих Петра і Павла, покровителів Рима, на Месі була присутня делегація від Константинопольського Патріархату, яка представляла Вселенського Патріарха Варфоломея. Прес-центр розмістив інформацію про богослужіння, відеозвіт та фоторепортаж із події.

Перед Месою Папа Франциск поблагословив палії – спеціальні літургійні шати очільників католицьких митрополичих кафедр. Ці знаки єдності зі спадкоємцем святого Петра папські посланники протягом року вручатимуть новопризначеним архієпископам.

***

Опівдні Його Святість Папа Франциск разом із численними вірними, які зібралися на площі святого Петра, прочитав традиційну молитву «Ангел Господній». Перед молитвою він виголосив невелике повчання для паломників. Прес-центр опублікував текст і відео папського повчання.

***

Служба Папських літургійних церемоній повідомляє про початок спеціальних літургійних і церемоніальних заходів, пов’язаних із посіданням новопризначеними кардиналами Святої Римської Церкви титулярних церков Рима, які Папа доручив їхній опіці.

***

Його Святість Папа Франциск задовольнив прохання про відставку з посади єпископа-ординарія архідієцезії Мельбурн (Австралія), яке подав монсеньйор Деніс Джеймс Гарт. Папа номінував нового ординарія для цієї архідієцезії – монсеньйора Пітера Ендрю Коменсолі, дотеперішнього єпископа-ординарія дієцезії Брокен Бей. Прес-центр подає коротку біографію номінанта.

Папа Франциск номінував архієпископом-коад’ютором архідієцезії Патна (Індія) монсеньйора Себастьяна Каллупура, дотеперішнього єпископа-ординарія дієцезії Буксар.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.