Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зміцнені Святим Духом: Таїнство Миропомазання у львівській катедрі
14:24 Субота 0 176
1-06-2019, 14:24

Зміцнені Святим Духом: Таїнство Миропомазання у львівській катедрі

30 травня, в Урочистість Вознесіння Господнього, десятеро молодих людей із катедральної парафії у Львові приступили до миропомазання, знаку й сакраментального втілення християнської зрілості. Звершив це таїнство єпископ Едуард Кава.
Як нагадує Львівська архідієцезія, миропомазання належить до перших трьох таїнств християнського втаємничення. У цьому таїнстві особа здобуває дари Святого Духа (дар мудрості, розуму, ради, мужності, знання, побожності та страху Божого) і зміцнення віри. У латинській традиції до миропомазання приступають кандидати у свідомому віці. Через це таїнство вони ще досконаліше пов’язуються з Церквою, отримуючи ще більше зобов’язання проголошувати Євангеліє словом і вчинком і захищати віру.

Пояснюючи значення дії Святого Духа, єпископ Едуард Кава наголосив, що отримані дари дають нам змогу життям і свідченням виявляти діяння Святого Духа. Усе оживає під впливом Святого Духа, християнська віра стає живою силою, необхідною для реалізації покликання.

На завершення Меси всі миропомазані щиро подякували єпископу і священникам, зокрема отцю Кшиштофу Шеблі – за допомогу у підготовці цієї важливої події.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий