Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Закінчення навчального року в харківській катедрі
15:58 Субота 0 149
1-06-2019, 15:58

Закінчення навчального року в харківській катедрі

З 24 до 26 травня до Харкова на кінець навчального року завітали семінаристи й викладачі з Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса, що у Ворзелі Київської області. 
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Делегацію очолив ректор семінарії отець Руслан Михалків. Семінарісти мали змогу ознайомитися з життям парафій і релігійних спільнот Харківського деканату.

У неділю, 26 травня, уся делегація взяла участь в урочистій Месі з нагоди закінчення навчального й катехитичного року, яку очолив єпископ Станіслав Широкорадюк. На цю урочистість до Харкова також завітав хор «Canticum novum» (кер. Альберт Роже) із парафії в Кам’янському. Після Меси хор дав концерт у харківській катедрі.

О 14:00 у парафіяльному домі діти, що впродовж року відвідували гуртки при соціальному центрі «Карітас-Спес Харків» святої Єлизавети Угорської, дали концерт, який підготували разом із керівниками гуртків. На дворі дітей чекав солодкий стіл. Єпископ Станіслав Широкорадюк кожному вручив диплом на закінчення катехитичного року.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 655 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».