Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З’їзд міністрантів у Вищій духовній семінарії Святого Духа в Городку
10:08 Субота 0 303
30-03-2019, 10:08

З’їзд міністрантів у Вищій духовній семінарії Святого Духа в Городку

Протягом 2018/2019 навчального року до Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку на Хмельниччині на спеціально організовані зустрічі прибували міністранти з різних місцевостей.

Такі з’їзди стали традиційними для семінарії, бо відбуваються практично від самих її початків. Основна ідея полягає не та у тому, щоб навчити хлоців правильно служити чи втовкмачити їм у голову якусь серйозну тему, як у тому, щоб познайомити їх із життям семінаристів і духовно формувати для зрілого християнства.

Цього року, як і завжди, семінаристи влаштували три тематичні зустрічі, на яких загалом побувало понад 150 міністрантів. Провідною думкою року була тема таїнств. На кожній зйшлося про важливість і значення таїнств у житті християнина, про єднання і слідування за Христом.

Третя зустріч, на тему «Життя з Христом», тривала з 22 до 24 березня. Під час неї говорили про Таїнства Хрещення, Конфірмації та Єлеопомазання. Події розгорталися за звичним графіком: прибуття у п’ятницю надвечір, ціла субота, виїзд у неділю після сніданку; щоденна Євхаристія, Хресна дорога у п’ятницю, три уроки на тему зустрічі, молитви, адорація. Була й відпочинкова програма – футбол, теніс і підсумкова вікторина, де хлопці демонстрували знання з пережитих зустрічей, а кожен отримав маленький презент на згадку. Найактивнішим міністрантам було запропоновано літній відпочинок – зазвичай він відбувається або в Карпатах, або над Дністром.

Дякуємо усім міністрантам, які відвідували семінарію в Городку протягом цього навчального року. І щиро запрошуємо на зустрічі наступного року, перша з яких відбудеться 25–27 жовтня 2019 року.

Валерій Гідзіль

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.