Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Розпочалася реєстрація на екстремальну Хресну дорогу у Львові!
16:23 Субота 0 280
30-03-2019, 16:23

Розпочалася реєстрація на екстремальну Хресну дорогу у Львові!

Особливість есктремальної Хресної дороги – час проведення й атмосфера. Її учасники впродовж усього шляху мовчать, роздумуючи про Слово Боже. Відбувається хода вночі й зазвичай пролягає через лісову місцевість, села, поля. 

Великий пріоритет дороги – це зустріч із самим собою, адже в повсякденні ми рідко стаємо перед собою такими, які є насправді. Така зустріч часто стає переламною для особи, бо відкриває речі, які важко побачити за призмою різних справ і обов’язків.

ЕХД засновано в Польщі у 2009 в межах молодіжної групи. За 10 років ця хода стала нагодою для глибокої молитви для понад 100 тисяч учасників. Відбувається вона у 25 країнах світу. Основне гасло ЕХД – «Не варто жити нормально, треба жити екстремально!». Це виклик, скерований до всіх, особливо для молоді: вийти з зони комфорту, залишити теплу кімнату й разом із іншими пережити цю нічну Хресну дорогу.

Цьогорічна тема ходи – «Церква ХХІ століття». Будемо розмірковувати про сучасну ситуацію Церкви, яка шукає нових способів діяти у світі.

Що на нас чекає?
* Нічний перехід у мовчанні, у групах до 10 осіб.
* Тривалість – майже 10 годин, дистанція – понад 30 кілометрів.
* На стояннях – читання роздумів про Страсті Христові, завантажених на телефон (або роздрукованих).
* Шлях для витривалих, для тих, хто не боїться викликів, щоб трохи досвідчити силу страждань і любові Христа.
* Після закінчення – спільний чай.

Цьогорічний маршрут пролягатиме через усе місто та Брюховичі, а завершиться у Рясному. Загальна відстань становитиме 33 кілометри. Це складний виклик, та заохочуємо набратися сили і прийняти його.

Щоб узяти участь у ході, потрібно зареєструватися за посиланням (виберіть маршрут «Europe – Львів (св. Йоана Павла ІІ)»).

Хресна дорога розпочнеться Літургією в парафії святого Йоана Павла ІІ (Сокільники, Стрийська 6; наступна зупинка після автовокзалу в напрямку Ашану).

По детальну інформацію можна звертатися до організаторів: +38 063 927 8465 (Павло – лідер ЕХД у Львові).

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий