Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Брюховичах розпочалося 52-ге засідання Конференції єпископів РКЦ в Україні
16:42 Середа 0 425
27-03-2019, 16:42

У Брюховичах розпочалося 52-ге засідання Конференції єпископів РКЦ в Україні

У вівторок, 26 березня 2019 року, у Брюховичах на Львівщині вечірнею, яку очолив голова Конференції єпископів РКЦ в України єпископ Броніслав Бернацький, розпочалося 52-ге пленарне засідання Конференції.
Зустріч єпископів триватиме від 26 до 28 березня за участі Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.


Ці три дні єпископи разом молитимуться й обговорюватимуть справи Римсько-Католицької Церкви в Україні. Головною темою засідань буде святість у подружжі й сім’ї.


27 березня зі зверненням до єпископів виступив єпископ Ґжеґож Кашак, ординарій Cосновецької дієцезії, який свого часу працював у Папській раді у справах сім’ї. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:45 Вівторок 0 42 Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій Релігійні і громадські діячі, а також представники влади та міжнародних організацій, обговорили подальшу співпрацю у звільненні українських громадян, полонених та ув’язнених унаслідок російської агресії, та повернення їх до суспільного життя.