Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа в Лорето: Меса й підписання післясинодального апостольського повчання
11:22 Вівторок 0 401
26-03-2019, 11:22

Папа в Лорето: Меса й підписання післясинодального апостольського повчання

В урочистість Благовіщення Папа Франциск відслужив Месу в стінах, які, за переказами, були свідками цієї події, і підписав апостольське повчання у формі листа до молоді.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У понеділок, 25 березня 2019 року, Папа Франциск прибув із офіційним паломництвом до санктуарію Святого Дому в Лорето. На спортивному майданчику молодіжного осередку святого Йоана Павла ІІ в Монторсо, де вранці приземлився його гелікоптер, Папу вітали численні юнаки й дівчата. Звідтіля Його Святість вирушив до санктуарію, щоб відслужити Євхаристію в Святому Домі, розташованому у величній базиліці.

Понад півтора століття, ще від блаженного Пія ІХ, жоден Папа не служив Месу безпосередньо в стінах Святого Дому. Разом із Папою Франциском молилися місцевий єпископ, четверо юнаків і дівчат, пара наречених і хор із кількох богопосвячених осіб. У базиліці були присутні численні хворі, а на площі перед храмом зібралося понад десять тисяч вірян, здебільшого молодих.

Після Меси Його Святість на самому вівтарі підписав апостольське повчання за підсумками Синоду, присвяченого молоді, вручаючи його Пречистій Діві.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий