Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі
11:05 Четвер 0 221
21-03-2019, 11:05

Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі

У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

На зустрічі з професорами та семінаристами Його Високопреосвященство говорив про виклики та завдання, які стоять сьогодні перед Католицькою Церквою в Україні, зокрема про активну еміграцію та про традиційну віру, яка є на наших землях, але якої в майбутньому може виявитися недостатньо. Тому всім, а особливо семінаристам і священикам, необхідне постійне навернення й перемінення завдяки Божій благодаті. У цьому допомогти може повернення до християнських джерел: треба поставити Ісуса в центрі життя й пам’ятати, що саме Він є Господом історії.

Архієпископ нагадав, що варто весь час запитувати себе: чи вірні ми послідовники Євангелія Ісуса? Чи виконуємо Його послання? Чи не стаємо Церквою правил та заборон, проти якої в апостольські часи висловлювався апостол Павло? Адже в перші віки християнства саме ентузіазм визволених через Божу любов людей приваблював до віри в Христа інших. Нам, християнам ХХІ століття, треба бути живими свідками Ісуса, а не лише спадкоємцями історії християнства, і не так перейматися кількістю представників нашої віри, як її якістю. І священикам особливо потрібно бути близькими до людей і запитувати, чого вони потребують, щоб потім відповісти на ці потреби.

Після зустрічі архієпископ звершив Месу, на якій виголосив проповідь про святого Йосифа – чоловіка, що робив відважні вибори, хоча Євангелія й не передають нам його слів.    

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.