Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для сімей у парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Києві
15:26 Середа 0 202
20-03-2019, 15:26

День зосередження для сімей у парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Києві

Одним із заходів Року святості подружжя та сім’ї в кармелітській парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Києві став день зосередження для сімей, проведений 16 березня 2019 року.
Серед гостей були ординарій Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький, отець Тадеуш Волос SCJ, отець Ілля Борячук, семінаристи, а також родини з Ірпеня.


Пастир звернувся до вірних із конференцію, на якій розповів про загрози й завдання для християнських сімей. Згодом учасники мали нагоду глибше поміркувати на цю тему під час роботи в групах, спираючись на Святе Писання й запропоновані запитання. Поки батьки шукали «вузьку стежину» й можливостей не піддаватися на провокації сучасного світу з його глобалізацією, секуляризарією, розвитком новітніх технологій, матеріалізмом і незрілістю, діти розважалися з аніматорами.


Єпископ Віталій Кривицький очолив Месу. Після Літургії кілька сімей мали можливість свідчити не лише про допомогу Бога в труднощах сімейного життя, а й про підтримку спільноти. Були представлені родини з Домашньої Церкви (рух «Світло–Життя»), з місії ad gentes (Неокатехуменальна дорога) та Світського Кармелю.


Після насиченої програми учасники мали можливість поспілкуватися й підживитися – і не тільки фізично: по обіді відбулося виставлення Пресвятих Дарів, а молитву супроводжувала парафіяльна музична група The Secret Of Seven.

Юлія Бойко

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.