19 березня, в урочистість святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, у Львівській катедрі на спільну молитву подяки численно зібралися сестри зі Згромадження святого Йосипа зі Львова, Стрия і Брюховичів.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.Особливу подяку та прохання скерували до Бога в намірах сестер-ювілярок – сестри Антоніни й сестри Ґражини – які 25 років тому сказали Богові своє «так» і склали перші обіти.
Сердечно вітаємо наших ювілярок, бажаємо Божого благословення, усіх потрібних небесних дарів, а також радості, миру й неустанного супроводу святого Йосипа. Наснаги та здоров’я в подальшому служінні Богу та згромадженню.
«Кожне покликання має вести нас до неба». День зосередження молоді у Рівному 6–7 вересня у Рівному тривав день зосередження для молоді Луцької дієцезії, третій і завершальний з циклу про остаточні події: «Обережно: двері зачиняються». Цьогоріч розглядали тему «Небо або пекло».
Освячення монастиря Отців Францисканців у Конотопі
Жителі Нового Заводу відзначили подвійне свято
Паломництво, тих хто носить святий скапулярій відбулося у Бердичеві
Новини з України Прийми знамення дару Святого Духа Такі слова почули восьмеро людей у парафії Відвідини Пресвятої Діви Марії (с. Оноківці, що на Закарпатті), які через руки єпископа Антала Майнека отримали таїнство Миропомазання цієї неділі, 8 вересня 2019 року.











