Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едуард Кава: «У кожного з нас є в серці прагнення святості»
15:38 П'ятниця 0 264
22-03-2019, 15:38

Єпископ Едуард Кава: «У кожного з нас є в серці прагнення святості»

З 17 до 20 березня єпископ-помічник Львівський Едвард Кава проголошував реколекції у парафії святого Антонія у Ґдині (Польща).
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Покликаючись на слова Євангелія, єпископ підкреслював, що віряни мусять – відповідно до слів святого Петра – побудувати три намети: подяки за історію свого життя, поціновування сьогодення й надії на майбутнє. Це необхідно, щоб відбулася наша переміна, зцілення нашого мислення і серця.

«Сьогодні нам потрібно помічати те, що є добре. У нас є жага доброго слова, хорошого прикладу. Навіть якщо в наших серцях є рани, події, які важко пробачити, ми потребуємо Бога, щоб, запрошуючи Його, тривати в подяці», – сказав єпископ. Потрібно, зокрема, цінувати ситуацію, що склалася в Польщі, яка, порівняно з іншими країнами, є місцем, де людям живеться добре й безпечно.

Тільки довіра до Бога й реальні, повсякденні стосунки з Ним дають можливість мирного майбутнього. Як учні, ми перебуваємо у хмарі. Але вони чули голос: «Це Син Мій вибраний, Його слухайте». Це слово й до нас – нам теж потрібно слухати Бога. А Його можна почути не вухами, а серцем.

Єпископ закликав до пробудження всіх вірних. «Євангеліє говорить, що апостоли на горі Переображення заснули. Сьогодні можна сказати, що ми, християни, також заспані. Це слово закликає нас прокинутися».

Отець Андрій Пеканець

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.