Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість святого Йосифа у Вищій духовній семінарії в Брюховичах на Львівщині
11:24 Середа 0 150
20-03-2019, 11:24

Урочистість святого Йосифа у Вищій духовній семінарії в Брюховичах на Львівщині

19 березня 2019 року, в урочистість святого Йосифа, у каплиці Львівської митрополичої ВДС святого Йосифа у Брюховичах відпустову Службу Божу очолив отець Павел Томис ОМІ, настоятель парафії святої Марії Магдалини у Львові, який тоді святкував також свій День народження.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Святкова Меса розпочалася об 11:00. Співслужили генеральний вікарій архідієцезії отець Юзеф Павлічек, префект семінарії отець Петро Дохтич, отець Віталій Буковський, отець Анджей, священики з семінарії та зі Львова.

На початку літургії ректор семінарії отець Петро Бжеський виголосив привітальне слово до численно зібраних священиків, сестер і гостей, працівників семінарії та студентів. Ректор нагадав: «Святий Йосиф – покровитель сьогоднішнього дня й нашої духовної семінарії – особливо опікується тими, хто тут готується стати на шлях священства. У день свого покровителя семінаристи особливо моляться за благодійників, завдяки яким семінарія живе й розвивається».

Гомілію виголосив отець Павел Томис. «Святий Йосиф був справедливим мужем, – сказав він. – Був простою людиною, мав спокуси, свої слабості, свої труднощі, завдяки яким Бог зробив його справедливим, вчинив його прекрасною людиною. Він мав здібність слухати Слово Бога та відповідати Йому, тож став прекрасною людиною, чоловіком, батьком. Він заперечив своїй людській логіці, щоби прийняти волю Бога. Слухав відкритим серцем. Усе, що цінне в нашому житті, приходить завжди з висоти і перевищує наше розуміння – цю істину нагадує нам святий Йосиф».

Після Меси відбулися адорація Пресвятих Дарів, поєднана з літанією до святого Йосифа, та процесія доріжками семінарії з Пресвятими Дарами й фігуркою святого Йосифа.

На завершення було проказано акт віддання святому Йосифу, покровителеві семінарії, який щороку поновлюється в цю урочистість. Окрему подяку склали жертводавцям і вірним, які моляться за вихованців та викладачів семінарії.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.