Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Гнівань на Вінниччині: проголошення санктуарію святого Йосифа й освячення ікон Пресвятої Родини
10:56 Вівторок 0 225
19-03-2019, 10:56

Гнівань на Вінниччині: проголошення санктуарію святого Йосифа й освячення ікон Пресвятої Родини

Ще 19 березня 2018 року ординарій Кам’янець-Подільський єпископ Леон Дубравський під час відпустової урочистості у храмі святого Йосифа місіонерів облатів у Гнівані на Вінниччині повідомив, що святиня стане дієцезіальним санктуарієм святого Йосифа.
Як повідомляє сайт «Костели та каплиці України», у суботу, 16 березня 2019 року, єпископ знову очолив тут відпустову Месу, під час якої офіційно оголосив про надання храмові статусу санктуарію. Це перший санктуарій святого Йосифа в Україні.

Проповідь виголосив єпископ-помічник Радослав Змітрович. В урочистості взяли участь духовні та світські особи з різних парафій Кам’янець-Подільської дієцезії, а також із інших дієцезій України.

Єпископ Леон Дубравський освятив і вручив представникам парафій ікони Пресвятої Родини для перегринації дієцезією.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.