Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Різдвяні обіди зібрали понад тисячу нужденних
16:24 Четвер 0 71
10-01-2019, 16:24

Різдвяні обіди зібрали понад тисячу нужденних

7 січня Спільнота святого Егідія й рух «Молодь за мир» влаштували різдвяні обіди для бідних у Києві, Львові й Івано-Франківську.
У Києві різдвяні обіди відбувалися паралельно в чотирьох місцях: це були Голосіїв, Поділ, Дарниця та Троєщина.

Подарунки для бідних волонтери зібрали завдяки проекту «Таємний Санта», до якого долучилося понад 2500 осіб, зокрема співачка Джамала, гурти «Hardkiss» і «O’Torvald». Участь у різдвяному обіді вже не вперше взяли відома українська скрипалька Мирослава Которович і диригент Микола Лисенко (правнук композитора Миколи Лисенка) з хором.
 
У Львові на різдвяний обід завітало близько 400 бідних і десятки волонтерів, які допомогли провести свято. В Івано-Франківську за Різдвяним столом зібралося майже 100 бідних.

У різдвяних обідах брали участь ієрархи різних українських церков. 
 
6 січня волонтери провели різдвяні обіди в київських будинках людей похилого віку: на Лісовому масиві та Чайці.
 
25 грудня 2018 року волонтери привітали з Різдвом дітей із будинків сімейного типу в Києві й ромські родини в Ужгороді. Святкування з бідними відбулися також у Харкові й Одесі.
 
Спільнота святого Егідія влаштовує різдвяні обіди по всьому світу з 1982 року. Цього разу вони відбулись у 77 країнах. Понад 240 тисяч людей зібралося за святковими столами.
 
Спільнота святого Егідія - міжнародна організація, яка існує в понад 70 країнах світу. Спільнота відома своєю благодійною діяльністю і миротворчими ініціативами.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 П'ятниця 0 69 Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького і скаутів з нужденними Архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і скаути з ГО «Скаутство Європи України» принесли вогник миру і заколядували для нужденних у стінах релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії. На святковий обід зібралось близько 150 бідних людей.