Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свято Пресвятої Діви Марії Цариці Польщі в Івано-Франківську
15:12 Неділя 0 406
6-05-2018, 15:12

Свято Пресвятої Діви Марії Цариці Польщі в Івано-Франківську

На 227-му річницю польської Конституції 3 травня відбулася спільна молитва біля пам’ятника замордованій гітлерівцями місцевій польській інтелігенції в Чорному лісі біля Івано-Франківська. Її очолили настоятель тутешньої парафії отець Владислав Іващак і отець Кшиштоф Панасовєц із Долини. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

До присутніх поляків з Івано-Франківщини та делегації з Львівщини та гостей із Польщі звернувся зі словом Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський. До символічної братської могили були покладені квіти й запалені лампадки.

У спомин Пресвятої Діви Марії Цариці Польщі та з нагоди свята Конституції 3 травня в івано-франківському храмі Христа Царя Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький очолив урочисту Месу й виголосив проповідь. Із Львівським митрополитом служили ректор Львівської ВДС отець прелат Пйотр Бжескі, декан івано-франківський отець Казимир Галімурка, настоятель парафії Христа Царя отець Владислав Іващак.

Духовенство РКЦ на чолі з архієпископом Мечиславом Мокшицьким було запрошено на концерт і урочистий прийом, який влаштував генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський. Ця подія відбулася в Пасажі Ґартенбергів. Були присутні також представники греко-католицького і православного духовенства, керівники місцевої влади, зокрема, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, діячі науки та культури й польських товариств Львівської й Івано-Франківської областей.

Костянтин Чавага

За темою:

Пасхальне Тридення в Івано-Франківську та Лисці
Долучайтеся до Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей!
«Слухати, щоби любити» – зустріч богопосвячених осіб у Більшівцях Львівської архідієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:11 Вівторок 0 54 ІІ Екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства 16 лютого 2019 року в читальній залі ЛДУФК відбувся Другий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагалися 26 учасників – римо-католиків, греко-католиків і протестантів. Представниками Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах були семінарист Роберто Подольський із першого курсу й семінарист Іван Костецький із пропедевтичного року.