Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Сльози співчуття очищають серце
13:06 Четвер 0 166
10-01-2019, 13:06

Папа: Сльози співчуття очищають серце

«Не бійтеся плакати у скрутних ситуаціях: це краплини, що зрошують життя. Сльози співчуття очищають серце й почуття», – таке заохочення з’явилося в Твіттері Папи в середу, 9 січня 2019 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Зустрічаючись на початку минулого грудня з молодими студентами-єзуїтами, Папа Франциск звернув увагу на те, що служіння Божого слова корисно поєднувати зі служінням милосердя – «служінням утішання». «Там ви доторкаєтеся до тіла, яке Боже Слово взяло на Себе: коли приголублюємо стражденні Христові члени, зростає близькість зі втіленим Словом. Нехай не лякають вас страждання, які бачите перед собою. Приносьте їх із собою, стаючи перед Розп’ятим, – заохочував Його Святість молодих співбратів. – Так дозріває також і терпеливість, а разом з нею – надія, бо вони – близнята, які виростають разом».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:32 Неділя 0 56 Папа: Екуменічні виклики не розв’яжуться, якщо стояти на місці Традиція – це не щось, що необхідно привласнити, аби відрізнятися від інших, а скарб, даний нам на зберігання задля взаємного збагачення. На це звернув увагу Папа Франциск, приймаючи у суботу, 19 січня 2019 року, екуменічну делегацію з Фінляндії, що прибула до Рима зі щорічним паломництвом з нагоди свята святого Генріха Упсальського, небесного покровителя країни.