Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міжнародна сесія духовної вікентійської віднови
13:49 Понеділок 0 825
15-10-2018, 13:49

Міжнародна сесія духовної вікентійської віднови

«Дозвольмо, щоб нас перемінила відвага Святого Духа» – такою була тема міжнародної сесії духовної вікентійської віднови, яка тривала в Парижі від 1 до 30 вересня. У зустрічі взяли участь 84 сестри з усього світу.
Сесія розпочалася першої суботи місяця, у день, присвячений Пресвятій Діві Марії, привітанням усіх учасниць і запрошенням увійти в час благодаті, молитви, віднови. Упродовж усього вересня сестрам допомагали відновити вікентійський дух конференції, праця в групах, дискусії, індивідуальні роздуми. Щоб краще розуміти одна одну, сестри були розділені на мовні групи: англійську, іспанську, французьку, португальську, італійську й польську. І хоча мова, культура, вік учасниць віднови були різні, та всіх об’єднувала одна мета – відданість Богові у спільноті для служіння Христові в убогих.

Кожна розмова збагачувала новим досвідом, потверджувала прагнення, надії на майбутнє. «Ловила за серце» кожна несправедливість, біль, плач дитини, невинна пролита кров, катаклізми – те, з чим повсякденно зустрічаються дочки Милосердя, які своєю присутністю в світі продовжують місію Ісуса Христа на землі.

З великою радістю й сердечним трепетом сестри відвідували місця, пов’язані зі святими засновниками, Вікентієм де Полем і Луїзою Маріак. Берсо, Дакс, Шато л’Евек, Фольвіль, Шатійон і сам Париж дали їм змогу по-справжньому доторкнутися до місць, де зароджувалася вікентійська харизма, де бере початок Згромадження.

Джерелом особливих благодатей став час проведений на самоті та молитві в Чудотворній каплиці, де 1830 року об’явилася Непорочна Марія від Чудотворного Медальйона. Зворушливо було спостеріганти за натовпом паломників, які щодня з вірою приходили сюди. Виникало відчуття єдності й солідарності з тими, хто потребує молитви й чекає її.

Цей час був потрібний сестрам, щоб, наповнені надією та відвагою, вони й надалі рішуче відповідали на заклики сьогоднішнього світу.

Сестра Галина Луптович
Новини зі світу 15:01 Субота 0 103 Пандемія і конфлікти: мир неможливо будувати на голодний шлунок Ділячись своїми думками про стратегії відновлення після пандемії, професорка Католицького Університету Америки та член Ватиканської комісії Covid-19 Меріанн Кузімано Лав, зауважила, що країни, які перебувають у конфліктах, потребують економічного зростання, аби вирватися зі спіралі насильства. Пандемія, натомість, послабивши глобальну економіку, підриває всі миротворчі зусилля.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.